Altel s.c. banner
Strona główna > Produkty.

Nasze produkty:

arrorZegar Smartbell

Zegar sterujący SMARTBELL jest kontynuacją bardzo popularnych zegarów UNIBELL, przewidzianych do zastosowań w kościołach.

thumb
arrorOdbiornik sygnału DCF-77

Odbiornik sygnału DCF-77 służy do synchronizacji czasu wytwarzanych przez nas zegarów sterujących. Może on również współpracować z urządzeniami innych producentów.

thumb
arrorTablica reklamowa LED

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w zakresie wykonania i dostawy tablic reklamowych zbudowanych w oparciu o diody LED.

thumb
arrorPilot radiowy

System nadawczo odbiorczy pozwala na zdalne sterowanie 6 urządzeniami typu włącz/wyłącz.

thumb
arrorSystem sterowania inteligentnego budynku

Opracowany w naszej firmie system elektroniczny służący do sterowania urządzeniami elektrycznymi oraz innymi tworzącymi infrastrukturę techniczną budynku.

thumb
arrorModuły MODBUS

Firma Altel opracowała rodzinę urządzeń MODBUS zwierającą urządzenia wejścia-wyjścia.

thumb
arrorKontroler sieci

Urządzenie monitoruje napięcie w każdej z faz. Sprawdzana jest wartość napięcia, przesunięcie oraz kolejność faz.

thumb
arrorMostek LAN / RS232 / RS485

Mostek LAN służy do tworzenia połączenia ETHERNET – PORT SZEREGOWY. Możliwe jest przesyłanie danych w standardzie RS232 lub RS485

thumb
arrorMicro PLC

Urządzenie zastępuje inne urządzenia automatyki dostępne na rynku. Sterownik microPLC znajduje najszersze zastosowanie w ciepłownictwie i wentylacji. Pozwala on zautomatyzować dowolny proces pod warunkiem że ilość urządzeń użytych do sterowania technologią nie przekracza ilości wejść i wyjść sterownika.

thumb
arrorZegar Unibell

Sterownik UniBell jest to nowoczesny mikroprocesorowy zegar czasu rzeczywistego wyposażony w szereg zaawansowanych funkcji umożliwiających sterowanie m.in. dzwonami, młotkami elektromagnetycznymi oraz zegarami wieżowymi.

thumb
arrorZegary LED

Cyfrowe Zegary LED pozwalają na wyświetlanie godziny, daty, temperatury i wilgotności. Rodzaj prezentowanych danych jak i czas ich wyświetlania może być w prosty sposób konfigurowany przez użytkownika. Wiele dodatkowych funkcji pozwala na szerokie stosowanie naszego produktu.

thumb
arrorTablica Znakowa

Tablica znakowa umożliwia w sposób łatwy i szybki wyświetlenie dowolnej pieśni spośród kilku tysięcy dostępnych.

thumb
arrorTablica Pikselowa

Urządzenie służy do ustalania dwu numerów wyświetlanych na tablicy LED. Kompaktowa budowa urządzenia zapewnia łatwość obsługi oraz funkcjonalność. Liczby wybierane są przy użyciu pilota radiowego zapewniającego niezawodność oraz niezakłóconą pracę nawet w trudnych i nietypowych warunkach.

thumb
arrorSterownik młotka

Sterownik umożliwia generowanie impulsów sterujących dwoama młotkami (lub 1 młotkiem i jednym dzwonem). Posiada możliwość programowania czasów trwania generowanych impulsów lub serii impulsów. Praca w 5 trybach pozwala na uniwersalne zastosowanie.

thumb
Copyright © 2008 All Rights Reserved.