Altel s.c. banner
Strona główna > O Nas.

about Nasza firma powstała w 1991 roku i jest spółką jawną dwóch właścicieli. Od początku jej działalność jest związana z elektroniką. Zarówno nasze usługi jak i produkty są przeznaczone dla małych i większych odbiorców. Początkowo zakład zajmował się wykonaniem i remontami instalacji :

  • TELETECHNICZNYCH - montaż, konfiguracja, naprawy central telefonicznych, wykonywanie sieci telekomunikacyjnych kablowych i napowietrznych, instalacji abonenckich w budynkach itp.

  • ALARMOWYCH - montaż profesjonalnych systemów alarmowych w budynkach.

  • ANTENOWYCH - instalacja, ustawianie i konserwacja anten radiowych, telewizyjnych i satelitarnych.

  • ELEKTRYCZNYCH - wykonywstwo instalacji elektrycznych, pomiary elektryczne, przyłączenia do sieci.

Od 1993 roku podjęliśmy ścisłą współpracę z Telekomunikacją Polską S.A w zakresie wykonywania instalacji i sieci telekomunikacyjnych oraz serwisowania urządzeń elektronicznych spotykanych na centralach telefonicznych. Wykonywaliśmy również pojedyncze urządzenia od projektu poprzez gotowy wyrób aż do instalacji w miejscu wskazanym przez zleceniodawcę. Współpraca z TP S.A. pozwoliła nam zorientować się u źródła w potrzebach stojących przed nią w czasie gdy rozpoczynała się era central elektronicznych w Polsce. Dzięki tej współpracy powstał system ochrony linii telefonicznych AP-8, oraz wiele innych urządzeń mających zastosowanie w centralach i biurach badań (wyświetlacze i generatory kodów R2 i DTMF, zasilacze impulsowe 50V/5V, układy zapowiedzi słowynych, urządzenia mierzące parametry wybierania dekadowego i wiele innych). W roku 1995 rozpoczęliśmy współpracę z kilkoma krakowskimi firmami Radio - Taxi. Po rozeznaniu ich potrzeb zaprojektowane i wykonane zostało stanowisko zgłoszeniowe ułatwiające i przyspieszające odbieranie zgłoszeń od klientów. W roku 1998 po raz pierwszy zaistnieliśmy na targach INTERTELECOM w Łodzi, które pozwoliły nam dotrzeć do nowych Klientów. Obecnie produkujemy i projektujemy urządzenia elektroniczne analogowe, cyfrowe oraz w technice mieszanej. Od roku 1999 firma nasza zajmuje się głównie projektowaniem i produkcją urządzeń elektronicznych wykonywanych wg potrzeb Klientów. Oferujemy również usługowy montaż układów elektronicznych wykonanych w technice SMD i przewlekanej. W 2005 r. nasza firma przeniosła się do nowowybudowanego budynku. Na początku 2006 roku firma zatrudniała 8 osób.

Copyright © 2008 All Rights Reserved.